На Львівщині звучатимуть сирени: здійснюватиметься перевірка технічних засобів оповіщення населення
19 червня здійснюватиметься перевірка технічних засобів оповіщення населення області з практичним увімкненням електросирен та доведенням сигналів цивільного захисту. Про це повідомили у департаменты з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.
Оповіщення населення області під час централізованого включення електросирен відбуватиметься упродовж п’яти хвилин у період з 14:45 до 14:50 год.
Окрім того, 19 червня відповідне повідомлення транслюватимуть через засоби обласного теле- та радіомовлення (телевізійний канал Львів UA: Суспільне мовлення в цифровій мережі, телевізійний канал «Перший Західний» на 57-му частотному каналі аналогового телебачення, проводова радіомережа та ефірне ФМ радіо “Львівське радіо” на частоті 103,3 МГц).
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі