На Львівській митниці виявили близько півтора десятка російських диктофонів

Загальна вартість незадекларованого російського обладнання становить 234 тисячі гривень

У пункті пропуску «Угринів – Долгобичув» інспектори спільно з прикордонниками виявили партію незадекларованих товарів, серед яких були нікотинові паучі та диктофони російського виробництва.  Про це повідомила пресслужба Львівської митниці.

Як зазначається, 20 листопада до пункту пропуску прибув автомобіль Renault під керуванням 21-річного мешканця Чернігівщини.

Під час митного огляду інспектори виявили 264 одиниці нікотинових паучів Stellar загальною вартістю 53 тисячі гривень.

За цим фактом складено адміністративний протокол відповідно до ч. 3 ст. 471 МКУ (митні правила). Окрім того, повідомлення про цей факт, що має ознаки кримінального злочину, передбаченого ст. 204 ККУ, скеровано до ТУ БЕБ у Львівській області.

Окрім нікотинової продукції, у транспортному засобі було знайдено 14 диктофонів Soroka-16 російського виробництва.

Загальна вартість незадекларованого російського обладнання становить 234 тисячі гривень.

За цим фактом також складено адміністративний протокол за ч. 2 ст. 471 МКУ.



varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  3. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  4. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
  5. Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський