На Миколаївщині бойові їжаки прийшли на допомогу військовим ЗСУ (ВІДЕО)
Їжаки попереджають про наближення російських окупантів
Українські воїни, які зараз захищають Миколаївську область від російських окупантів, розповіли про допомогу від природи під час війни.
Відповідне відео опубліковані на «Facebook»-сторінці Міністерство оборони України.
«Миколаївщина. Українські воїни, які тут несуть службу, роблять все можливе й неможливе, аби російські окупанти назавжди забули сюди дорогу. Як розповідають бійці, задля такої благородної справи все, наразі, працює на них: погодні умови, підтримка місцевих мешканців, і навіть… їжаки», — йдеться в повідомленні.
Як пояснюють військові, їжаки несуть разом з ними бойове чергування і за допомогою магнітних коливань землі попереджають про наближення російських окупантів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
Коментарі