На Миколаївщині російський дрон переслідував главу МЗС Німеччини
Розвідувальний безпілотник
![](/uploads/media/13/52/135249e1329a6abaf1494843abf19802_w1280.jpg)
Вчора, 25 лютого, міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок була змушена змінити програму свого візиту в Миколаєв, через те, що її кортеж в якийсь момент почав переслідувати російський дрон. Про це повідомляє Bild.
Кореспондент Bild Надя Асвад, яка супроводжувала Бербок в поїзді, розповіла, що кортеж голови МЗС Німеччини рухався у бік Чорного моря, щоб відвідати опріснювальну станцію, що в 50 км від лінії фронту.
«По дорозі на станцію над колоною машин був помічений російський розвідувальний безпілотник. Зазвичай за його появою йде атака з повітря. В українських членів делегації спрацював тривожний сигнал на смартфоні, водії почали намагатися уникнути дрона. Але він летів за колоною, переслідуючи їх. У результаті їм вдалося відірватися, дрон відлетів геть», - пише видання.
МЗС Німеччини підтвердило зміну програми візиту Бербок. Членам німецької делегації після інциденту запропонували пересісти до броньованих автомобілів. За кілька годин кортеж перетнув кордон із Молдовою.
![](/uploads/media/24/9d/249da2933f329762f92a3d56e5cdd790_w640.jpg)
Президент анонсував кешбек за купівлю українських товарів
Програма кешбеку «Купуй українське»
![](/uploads/media/65/4f/654fe933e5d721694833285c89922dc1_w640.jpg)
Якою буде погода у Львові та області завтра, 27 лютого
Прогноз погоди
![](/uploads/media/6d/49/6d49850e9db8695023f2ee04d837f835_w960.jpg)
Шольц заявив, що постачання Україні ракет Taurus може втягнути Німеччину у війну
Він дуже роздратований