На міжміському маршруті з Дрогобича зменшилася вартість проїзду
Проїзд в автобусі «Дрогобич–Михайлевичі» здешевшав. На початку серпня у вартість проїзду на міжміському маршруті «Дрогобич–Михайлевичі» подорожчала на 3 гривні. Відтак пасажири були змушені сплачувати за проїзд вже 14 гривень. Пасажири вважали таке підняття тарифу різким та необґрунтованим, адже, вартість проїзду у січні цьогоріч вже піднімали на одну гривню.
Як інформує «Варта1», з посиланням на «Варто», у райдержадміністрації провели перемовини з перевізником. У результаті «Транс-Екіпаж», який обслуговує маршрут, погодився на зниження ціни на 2 гривні. Так, тепер пасажири маршруту «Дрогобич–Михайлевичі» сплачують за проїзд 12 гривень, інформують у РДА.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- У Львові ветерани змусили вибачитися активних учасників нападу на військових ТЦК
- У Львівському ТЦК відреагували на масовий конфлікт на Сихові (ВІДЕО)
- У Львові провели нараду з правоохоронцями щодо конфлікту з ТЦК
- У Львові після масового конфлікту з ТЦК та поліцією затримано нападника на правоохоронця
- Буданов відреагував на сутички з ТЦК у Львові
Коментарі