На Миколаївщині на території школи стався вибух (фоторепортаж)
У селі Іванівка, Миколаївської області, вранці, 1 березня, стався вибух на території школи. Зазначається, що вибух стався в селі Іванівка, Очаківського району. Попередньо відомо, що вибухнув котел. Про це інформує пресслужба ДСНС.
«О 09:45 год, постраждалого, 1994 р. н., деблокували рятувальники з-під бетонної плити та передали медикам. За попередніми даними, у чоловіка травмована голова та нижня кінцівка, його госпіталізовано до лікувального закладу», — повідомили в ДСНС.
Повідомляється, що інформація про подію надійшла до рятувальників 1 березня, о 7:36 год. За викликом виїхали два відділення 22 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Як інформують у ДСНС, попередньо відомо, що стався вибух котла на території ЗОШ.
На місці також виникла пожежа площею 2 кв. м, пожежники її ліквідували.
Також додатково були направлені спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль САРМ-С, автокран КTA-18 на базі КамАЗ-53228 для розбору зруйнованих конструкцій і деблокування потерпілого, чергова зміна оперативно-координаційного центру ГУ.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі