На Миколаївщині попрощалися з убитим морпіхом Дмитром Власенком (відео)

На Миколаївщині попрощалися з 38-річним військовослужбовцем 503-го окремого батальйону морської піхоти Дмитром Власенком. Про це повідомляє «Суспільне».


У 2017 році Дмитро Власенко прийшов служити до 503-го окремого батальйону морської піхоти. Неодноразово брав участь в ООС. Робив невелику паузу, втім у 2020 підписав новий контракт.


https://youtu.be/bDvWtxkk7yo

Нагадаємо, 38-річний морпіх Дмитро Власенко загинув 2 лютого поблизу села Шуми, Донецької області, внаслідок снайперського вогню.


У військовослужбовця залишилися батьки.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові другу добу викопують останки на совєтському військовому меморіалі «Пагорб Слави» (ФОТО)
  2. Львівська міська рада запропонувала перевізникам рішення щодо зміни тарифів
  3. Над Львовом кружляв літак із позивним Welcome без реєстраційних даних: стало відомо, що це був за політ
  4. На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
  5. Військовозобов’язані зі статусом “обмежено придатних” зможуть скористатися цифровим форматом проходження ВЛК - МОУ

Найчитаніше

  1. У західних областях 12 добу тривають пошуки зниклої 13-річної Еріки Руснак: залучено операторів БпЛА і водолазів (ФОТО)
  2. На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
  3. Чорна звістка надійшла з Донеччини про загибель молодого захисника з Львівщини
  4. У МОН повідомили про заплановані перевірки студентів аби виключити випадки формального навчання
  5. У Львові після оприлюднення відео у соцмережах, притягнули до відповідальності водіїв-порушників