Грабували магазини і дитячі крамниці: на Львівщині взяли під варту серійних зловмисників
За процесуального керівництва Золочівської місцевої прокуратури, працівники поліції, у порядку 208 КПК України, затрималли трьох не раз судимих чоловіків, які 07.05.2019 р., пограбували декілька магазинів у Миколаєві та, зокрема, крамницю дитячих товарів.
Викрали електроінструменти, комплектуючі до ґаджетів, парфумерію та інше, пише прес-служба прокуратури у Львівській області.
Так, 08.05.2019 р., зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених, ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 186 КК України (крадіжка вчинена повторно за попередньою змовою групою осіб та грабіж, вчинений за попередньою змовою групою осіб), а наступного дня обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб.
На даний час, досудове розслідування триває.
За вчинене фігурантам загрожує до 6 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- «Я молодший за Путіна, це важливо», - Зеленський
- Зеленський заявив, що росія найближчими днями може завдати нового масованого удару
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині 29 людей госпіталізували після відвідування Буковелю
Коментарі