На Миколаївщині жінка врятувала з пожежі трьох маленьких дітей

роьро
роьро

У Миколаївській області жінка винесла з пожежі трьох сусідських дітей, 5 та 3 років.  Про це розповіли у «ТСН», 20 серпня.

Пожежа сталася в одноповерховому багатоквартирному будинку. Жителі, відчувши запах диму, кинулися на вулицю. Одна з жінок побачила, що горить квартира молодої родини з трьома маленькими дітьми. Сусідка вибила двері і врятувала малечу.

Двом дівчаткам-блюзнючкам 5 років, їхній молодшій сестриці — 3 роки. Вони були без свідомості, але дихали. Дівчата надихалися чадним димом. Всі троє нині перебувають в реанімації.

«Навіть не розумію, як змогла вибити двері в кімнату, там навіть ручки не було. Зайшла. На підлозі, біля дверей, обличчям донизу лежало найменше дитинча. Вхопила та винесла її надвір. Потім розшукала другу. Вибігла надвір, повітря набрала у легені та зайшла в помешкання втретє. Знайшла останню, винесла і її. Діти були у сажі, але Хвала Богові — живі», — згадує сусідка-рятівниця Людмила Симоненко.

З’ясувалося, що в момент пожежі діти були вдома самі. Батько був на роботі, а матір вийшла у справах.  Експерти розглядають дві версії: або загорілася проводка біля телевізора,  або пожежу спричинили самі діти.

Справа у тому, що у кімнаті були розкидані сірники.