На низку українських державних інформаційних ресурсів здійснено кібератаку
Спецслужби працюють над локалізацією та дослідженням обставин цього кіберінциденту
Сьогодні , 23 лютого, фахівці Держспецзв’язку зафіксували кібератаку на низку вебресурсів українських державних та місцевих органів влади, внаслідок якої було модифіковано вміст кількох сторінок.
Про це йдеться у повідомленні Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.
"На цей час можна стверджувати, що інцидент не призвів до суттєвого порушення працездатності систем та не вплинув на виконання державними органами своїх функцій. Роботу більшості інформаційних ресурсів вже відновлено і вони працюють в штатному режимі», – йдеться у повідомленні.
Фахівці Служби безпеки, Держспецзв’язку та Національної поліції спільно працюють над локалізацією та дослідженням обставин цього кіберінциденту.
У відомстві також зазначили, що напередодні річниці повномасштабного вторгнення Росія «продовжує нагадувати про себе в кіберпросторі, де вона давно поводиться як держава-терорист, атакуючи цивільні цілі».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі