На об'їзній Львова сталася потрійна ДТП: є травмовані

Рух ускладнено

Ввечері п'ятниці, 22 грудня, на Львівщині зіткнулися три автомобілі. Внаслідок автопригоди, ж потерпілі. Про це стало відомо з чату оперативної інформації «Варта-1».

Там йдеться, що ДТП трапилася на об'їзній міста Львова - в селі Холодновідка. За попередніми даними, чотирьох людей травмовано.

На місці працює поліція Львівської області.

Варто зазначити, що дана аварія спричинила значне ускладнення у русі транспорту. Враховуйте цю інформацію при плануванні маршруту.

Читайте також: у поліції прокоментували ДТП легковика та вантажівки на Львівщині (ФОТО)

Обставини події встановлюватимуться.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Міністр пояснив, чому поліцейських не мобілізують на фронт
  2. Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
  3. Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
  4. Суд засудив львів'янина, який проник у будинок Садового
  5. На Львівщині «свідок Єгови» сяде за грати через відмову від отримання бойової повістки

Найчитаніше

  1. На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
  3. Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
  4. На Львівщині вперше за пів року зафіксовано метапневмовірус: що відомо про ситуацію із захворюваністю
  5. В Івано-Франківську з озера дістали тіло чоловіка, який зник ще у 2024 році