На Одещині чоловіки у військовій формі викрали підлітка: в обласному ТЦК прокоментували інцидент
Невідомі у військовій формі заштовхали у мікроавтобус 14-річного хлопця
Одеський обласний ТЦК розпочав перевірку інциденту в Ізмаїльському районі. У поліції розпочали кримінальне провадження за фактом викрадення 14-річного юнака на Одещині. Про це інформує пресслужба Одеського обласного ТЦК та СП.
«Раніше в соцмережах розповіли, нібито в селі Приозерне невідомі у військовій формі заштовхали в мікроавтобус 14-річного хлопця. Коли дізнались, що хлопець неповнолітній, його випустили», - йдеться у повідомленні.
Поліція розпочала кримінальне провадження за ст. 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини). В обласному військкоматі обіцяють перевірити інформацію та ретельно вивчити всі обставини.
Що відомо про ситуацію
Інцидент трапився ще 2 квітня: тоді 14-річний хлопець йшов центральною вулицею села, коли поблизу зупинився мікроавтобус. Звідти вийшло троє чоловіків у військовій формі та з балаклавами на обличчях. Вони начебто заштовхали дитину всередину буса, де побили та зав’язали руки.
Коли ж нападники зрозуміли, що хлопець неповнолітній, його звільнили, погрожуючи, щоб він нікому не розповідав про своє викрадення.
Читайте також: Сирський відреагував на повістку журналісту, який розслідує статки СБУ
Однак у селі зрештою дізнались про те, що підлітка викрадали, і заявили в поліцію. Правоохоронці записали свідчення хлопця, який скаржився на біль у тілі, а також знайшли очевидців викрадення.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі