На Одещині гостини закінчилися вибухом в будинку
Ймовірно гранати
На Одещині у в одному із домоволодінь в Савранській ОТГ учора, 27 січня мінно-вибухову травму отримав господар маєтку. Чоловік перебуває у важкому стані. Про це повідомили 28 січня у прес-службі поліції Одеської області.
Правоохоронці з’ясовують обставини події. За попередніми висновками – стався вибух ймовірно гранати, яку кинув господар будинку у присутності свого гостя.
«Поліцейські отримали повідомлення з медустанови про госпіталізацію громадянина, який був травмований унаслідок вибуху. Одразу виїхавши на місце пригоди, слідчі попередньо встановили, що чоловік, перебуваючи вдома з гостем, дістав з кишені предмет, схожий на гранату, і предмет вибухнув», - йдеться у повідомленні.
Слідчі спільно з вибухотехніками поліції провели невідкладний обшук, під час якого виявили 89 патронів різного калібру та рештки вибухового пристрою. В рамках провадження слідчі призначили судові експертизи, проводяться інші слідчі дії, зокрема встановлюється походження бойових припасів та вибухових речовин.
«Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 (носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України», - додали в поліції.
Читайте також: неповнолітня дівчина знущалася над твариною (ФОТО, ВІДЕО)
Поліцейські закликають громадян при виявленні небезпечних предметів не чіпати їх руками, а одразу сповіщати про це відповідні служби.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі