На Одещині на берег моря винесло міну ВІДЕО)
Українські захисники ліквідували небезпечний «подарунок»
Штормове море винесло на узбережжя на Одещині чергову протикорабельну міну російських окупантів. Проте українським захисникам удалося її ліквідувати.
Про це у Фейсбук повідомили Військово-морські сили ЗСУ.
«Спеціальною групою розмінування Військово-Морських Сил Збройних Сил України міну було знешкоджено на місці та переміщено до місця знищення, де було здійснено контрольований підрив», - йдеться у повідомленні.
Військові нагадують, що узбережжя та прибережні води залишаються небезпечною зоною саме через мінну загрозу, зокрема за штормової погоди.
Українців просять у жодному разі не наближатися, не чіпати і не намагатися самостійно переміщати вибухонебезпечні чи підозрілі предмети.
Під час їх виявлення слід негайно обмежити доступ до небезпечної зони та повідомити відповідні служби.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі