На Одещині третьокласники підірвали в школі навчальну гранату (ФОТО)
Поліцейські встановили, що навчальну гранату дитині дав родич, а батьки не прослідкували за тим, що дівчинка взяла небезпечний предмет до школи.
В Окнянському опорному закладі Подільського району Одеської області дев’ятирічна учениця третього класу разом з друзями підірвала у ліцеї учбову гранату.
Як повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, дівчинка принесла навчальний предмет, аби похизуватись ним перед товаришами. Під час гри у коридорі один з хлопчиків випадково висмикнув запобіжне кільце гранати, що призвело до її вибуху. Хлопчик отримав незначні подряпини, але медична допомога йому не знадобилась. Ніхто з інших присутніх не постраждав.
Поліцейські встановили, що навчальну гранату дитині дав родич, а батьки не прослідкували за тим, що дівчинка взяла небезпечний предмет до школи.
Відносно матері учениці правоохоронці склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей). Санкція цієї статті передбачає попередження або штраф до 1700 гривень.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі