На Одещині в морі знайшли тіло 14-річного хлопця
Завершилися пошуки 14-річного хлопця, який зник у воді ще 13 серпня
Ввечері 13 серпня до поліції надійшло повідомлення про те, що під час перебування у воді зник 14-річний хлопець. Про це інформує Білгород-Дністровський районний відділ поліції Одещини.
Пошукові заходи проводили поліцейські, водолази ДСНС, військовослужбовці Державної прикордонної служби та територіальної оборони.
Сьогодні, 15 серпня, близько 16-ї години під час пошуків правоохоронці виявили у воді, на відстані приблизно сім кілометрів від місця зникнення, тіло хлопця, яке було піднято на берег.
Тіло буде направлено на судово-медичну експертизу для встановлення остаточної причини смерті.
Правоохоронці закликають громадян не нехтувати заборонами та правилами безпеки. На території Білгород-Дністровського району пляжі закриті для відвідування та купання. Узбережжя в умовах воєнного стану становить підвищену небезпеку, зокрема через мінну загрозу та ризик винесення морем вибухонебезпечних предметів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Полтавській області чоловік стріляв у поліцейських
Працівник поліції під час виконання службових обов’язків отримав вогнепальне поранення
На Хмельниччині зловмисник у ліфті напав на жінку
Чоловік неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за розбої та крадіжки
У Нідерландах втопилися двоє українців
Після початку повномасштабного вторгнення Росії у 2022 році їхня українська прийомна родина переїхала до Нідерландів
Коментарі