На Одещині молода мама народила дитину і заховала її у морозильну камеру

умер-ребенок
умер-ребенок

За словами матері, хлопчик народився мертвим.


В Одеській області розпочато розслідування за фактом смерті новонародженого, якого було поміщено в морозильну камеру в одному з житлових будинків.


Про це повідомила інспектор Ізмаїльського відділу поліції майор Олена Капшук, пише ТСН з посиланням на УНІАН. За її словами інцидент стався в місті Ізмаїл.


Встановлено, що 20-річна жінка, яка мешкала з чоловіком в орендованій кімнаті одного з гуртожитків, народила дитину в понеділок, 27 листопада.


 


«За словами матері, хлопчик народився мертвим. І було ухвалено рішення помістити тіло в морозильну камеру», - розповіла Капшук.


Зазначається, до поліції інформація надійшла 29 листопада. Як з`ясувалося, народивши в понеділок, молода жінка, яка не перебувала на відповідному медичному обліку, за допомогою до лікарів не звернулася. Вона перебувала вдома, хоча потребувала лікарської допомоги, стан її здоров`я погіршився.


Пізніше вона звернулася до лікарів і те, що сталося, розкрилося. Лікарі повідомили про надзвичайну подію в поліцію, співробітники якої виїхали за адресою проживання жінки, де і виявили мертве немовля.


Капшук зазначила, що зазначена сім`я серед асоціальних не значилася. Наразі жінка госпіталізована. Відкрито кримінальне провадження за ст. 117 (умисне вбивство матір`ю своєї новонародженої дитини) Кримінального кодексу України. Призначено низку експертиз. Причини і обставини події встановлюються.