На Одещині поліція затримала так званого «смотрящого», внесеного до санкційного списку РНБО (фото)
На Одещині поліція затримала так званого «смотрящого», який переховувався від судового покарання. Більше того, чоловіка було внесено до санкційного списку Ради Національної безпеки та оборони, затвердженому відповідним Указом президента України. Про це повідомили у пресслужбі Національної поліції України.
За вчинення злочину на території Чернігівської області «авторитетові» та його спільникам судом призначено покарання у вигляді 8,5 років позбавлення волі. Аби уникнути покарання, чоловік втік із зали суду.
У січні 2021 року Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області визнав «авторитета» та його спільників винними у вчиненні грабежу. У грудні 2019 року вони напали на громадянина та силою відібрали у нього 20 000 доларів США.
Відомо, що зловмисник неодноразово входив до складу організованих угруповань, учасники яких займалися вимаганням грошей у фермерів, розбійними нападами та навіть викраденням людей. За час переховування та за свої «заслуги» у кримінальному світі він отримав від «злодія у законі» статус «смотрящого» за одним з районів Одещини, — повідомили у поліції
Оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції отримали інформацію, що чоловік переховується на території регіону. Встановивши його місце перебування, провели заходи для затримання. Учора, 24 травня, на підставі вироку суду поліцейські затримали «смотрящого» та доставили його до ГУНП у Чернігівській області для взяття під варту.
Останнього було внесено до санкційного списку Ради Національної безпеки та оборони, затвердженому відповідним Указом Президента України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі