На Одещині з 5-поверху впав крокодил (відео)
На Одещині з балкона багатоповерхівки в Білгороді-Дністровському впав крокодил. Рептилія лишилася живою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
На балкон її виніс господар для того, щоби тварина подихала свіжим повітрям, але поки чоловік відволікся, крокодил стрибнув із 5-го поверху. Своєю появою на вулиці він добряче перелякав перехожих, тож люди викликали поліцію.
Копи спочатку не знали, як підступитися до рептилії, що агресивно захищалася. Поліцейським слід було не лише спіймати її, а й не поранити. У хід в якості приманки пішли кийки і навіть жилетка двірника, і врешті крокодила зловили. А його господаря, який використовує екзотичних тварин для фотографування на морі, пообіцяли оштрафувати.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі