На окупованій території українці пригостили окупанта смертельно отруєною водою
Окупант помер
Родичі загиблого російського окупанта скаржаться, що його отруїли мешканці окупованих територій України. Про це повідомляють росЗМІ.
35-річний механік-водій БМП 35-річного Павло Губін із Волгоградської області добровільно підписав контракт та вирушив убивати українців.
Дружина окупанта поскаржилася, що причиною смерті Павла стало не поранення, а отруєння: попри попередження своїх командирів він випив воду, запропоновану місцевими жителями.
«8 серпня чоловік перестав виходити на зв'язок. Сослуживці говорили, що в цей час він був уже дуже поганий, його мучили діарея, постійне блювання, висока температура... Він не »косив«, він сам пішов туди, добровільно. Паша просто попив води. Їм казали не брати нічого у місцевих, але як утримаєшся, коли там така спека! Ось він і попив. Потім йому стало погано... Прийшла додому і дізналася, що Павла нема в живих», – скаржиться дружина окупанта.
Читайте також, що ЗСУ зламали першу лінію росіян на півдні.
Росіянку більше хвилює, що її чоловік-окупант у липні отримав лише 12 тисяч рублів зарплати, а у серпні йому взагалі нічого не прийшло.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі