На Перемишлянщині 38-річний чоловік загинув, внаслідок обвалу каменю
До Перемишлянського відділення поліції, вчора, 6 серпня, надійшло повідомлення про загибель чоловіка, неподалік одного з сіл району, повідомляють у відділі комунікації поліції у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області.
На місці події працювала слідчо-оперативна група. Поліцейські встановили особу загиблого — ним виявився 38-річний місцевий мешканець.
Також попередньо встановлено, що близько 14.00 год., поблизу хутора Верхня Ріка, чоловік набирав пісок на кінну підводу, коли на нього згори обвалився камінь. Від отриманих травм, він помер.
За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України з приміткою «нещасний випадок».
Поліцейські з’ясовують обставини події, призначено експертизи.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі