На пів копійки: у Львові міська рада має намір звільнити в'язнів від сплати держмита

Якщо вони повторно, замість втрачених чи пошкоджених, вироблятимуть паспорт громадянина України та свідоцтва про реєстрацію актів цивільного стану

ФОТО: ілюстративне

Львівська міська рада має намір звільнити засуджених, що відбувають покарання у виправних закладах на території Львова, від сплати державного мита, пише Lviv.media.

Йдеться про повторну видачу свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану, а також про видачу паспорта громадянина України замість втраченого чи пошкодженого. Відповідний проєкт ухвали оприлюдненій 06 березня на офіційному порталі Львівської міської ради.

З проханням прийняти таке рішення до депутатів міськради звернулися дві державні установи виконання покарань — №19 і №30.

Згідно з проєктом ухвали, влада Львова хоче звільнити в’язнів колоній від сплати державного мита у випадку, якщо вони повторно, замість втрачених чи пошкоджених, вироблятимуть паспорт громадянина України та свідоцтва про реєстрацію актів цивільного стану.

Довідково:

За інформацією Державної міграційної служби, у випадку втрати паспорта громадянина України (ID-картки) при видачі нового документу розмір державного мита складає 34 гривні. Натомість за  повторну видачу свідоцтва про реєстрацію акту цивільного стану слід заплатити державне мито у розмірі 0,03 неоподаткованого мінімуму доходів громадян, що становить 0,51 коп.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також