На площі Ринок урочисто відкрили різдвяну шопку (ФОТО)

У Львові сформували колядник, в якому зібрали 11 колядок, серед них і маловідомі з різних регіонів України

ФОТО: Управління культури Львова

У п’ятницю, 22 грудня, на площі Ринок у Львові відбулося урочисте відкриття різдвяної шопки. Різдвяна шопка зображає вифлеємську стайню в ніч народження Ісуса Христа. Шопка символізує народження надії, зміцнення віри у добре та світле. На подію завітала дружина мера Львова Катерина Кіт-Садова та муніцивальний хор «Гомін». Усі присутні разом колядували. Про це повідомили на Facebook-сторінці управління культури Львова.

Шопка вже стала реліквією для громади Львова, адже ще дев’ять років тому її зробив майстер роботи по дереву, музикант гурту «Йорий Клоц», а тепер і захисник, який служить у лавах Збройних Сил України – Антон Лубій.

«Шопка, створена і прибрана з такою любов'ю та завзяттям, ознакує нам близьку перемогу добра над злом. І як ми зберігаємо та відновлюємо нашу шопку, так ми сьогодні оберігаємо і відстоюємо нашу культуру», – зазначили в управлінні культури Львова.

Читайте також, якою буде погода у Львові та області 23 грудня: прогноз

Нагадаємо, у Львові сформували колядник, в якому зібрали 11 колядок, серед них і маловідомі з різних регіонів України. Ці збірки будуть безкоштовно поширювати між львів’янами, гостями, буде також і електронна версія. Також у Львові створять імпровізовані ватри, будуть спеціальні локації і розклад, люди зможуть приходити до цих ватр і колядувати. Усі зекономлені та зібрані гроші під час Різдва гроші місто планує передати ЗСУ.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк