На початку одного із маршрутів на гору Параску спорудять комфортабельні глемпінги (фото)
На території Національного природного парку «Сколівські Бескиди», на околиці Сколе, у межах пілотного проєкту за програмою «Розвиток туризму» спорудять комплекс із 8 будиночків-глемпів. Проект реалізовують в межах програми секторальної підтримки ЄС, інформує пресслужба ЛОДА.
Керівниця управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Наталя Табака пояснює, що такі форми засобів тимчасового розміщення для туристів, як глемпінг, — популярний серед активних туристів та є дружнім до природи, що дуже важливо в умовах сталості розвитку туризму в Карпатах. Реалізація цього проекту додасть Львівщині конкурентних переваг у трендовому напрямку відпочинку «OUTDOOR».
У програмі секторальної підтримки йдеться про адміністративну споруду й 8 житлових будиночків-глемпів. Кожен з них буде розрахований на поселення 4–6 осіб.
«Глемпи-шатра або сфери легко монтуються. Для їх зведення не потрібно робити капітального втручання в навколишнє середовище. Тут фокус на дружньому ставленні до природи. Тобто робити зупинки на ночівлю максимально близько до природи і, в той же час, забезпечувати рівень комфорту, максимально схожий до апартаментів чи готелю», — акцентує Наталя Табака.
Як ймовірну локацію для розташуванняглемпінгу розглядають початок туристичного маршруту на гору Параска.
«Попереду тендер і визначення фірми-підрядника, яка, власне, займатиметься встановленням глемпів, — пояснює Ірина Луцюк, програмний директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати — Україна». — Проект має бути реалізований впродовж двох років».
Паралельно з Львівщиною комплекси глемпінгів встановлять і в національних парках Донецької, Івано-Франківської й Закарпатської областей. На проект загалом передбачено 28,8 млн грн, відтак на кожен комплекс припадає приблизно 7,2 млн грн.
У Львівській області є приватні глемпінги, зокрема в селах Орявчик та Долинівка, у південній частині того ж Стрийського району.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі