На подвір’я власника відомої будівельної фірми кинули гранату: на момент вибуху в будинку було подружжя і діти (ФОТО)

photo-2021-11-09-02-11-31
photo-2021-11-09-02-11-31

Повідомлення про вибух на вулиці Красильникова в Рівному надійшло до поліції сьогодні, дев’ятого листопада, о 01:33 год, від 39-річного рівнянина. Заявник повідомив, що невідома особа кинула на подвір’я його приватного будинку гранату. Внаслідок вибуху, частково пошкоджено автомобіль «Volkswagen Touareg» та паркан, — повідомили «Варта1» у Нацполіції Рівненської області.

За результатами огляду місця події поліцейські та спеціалісти вибухотехнічної служби ГУНП вилучили уламки гранати РГД-5 та важіль. У помешканні на момент вибуху перебувало подружжя та троє їхніх дітей.  Поліцейські встановлюють осіб, причетних до вчинення хуліганства із застосуванням предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень.

Як повідомляє Радіо «Трек» сьогодні вночі невідомий жбурнув гранату в автомобіль одного з забудовників м. Рівне. Люди чули вибух по вул. Красильнікова.

Відома журналістка Ольга Ферар пише: «За моєю інформацією гахнули гранатою машину відомому у Рівному підприємцю Фалку. Вибухнуло о 1:30 год ночі. З місця вилучили осколки від гранати».

Юрій Фалко відомий, зокрема, тим, що саме його підприємства здійснюють реконструкцію стадіону «Авангард».