На польській підпільній тютюновій фабриці затримали сімох українців: відео затримання

глшгл
глшгл

Правоохоронці Республіки Польща виявили у Мазовецькому воєводстві одну з найбільших незаконних фабрик з виробництва сигарет. На ній працювали українці. Про це  повідомляє «Польське радіо».

Група, яка займалася виготовленням незаконних тютюнових виробів, діяла з серпня минулого року у Воломіні, Варшаві та інших населених пунктах. Виготовлений контрафакт постачався до країн Західної Європи, зокрема у Німеччину та Велику Британію. На підпільній фабриці було два великих виробничих цехи, розділені на кілька приміщень, там стояла повністю обладнана робоча виробнича лінія, професійна пакувальна машина. Також було конфісковано понад 1,6 млн штук нелегальних сигарет і понад 13 тонн готового тютюну.

Всього затримано 16 осіб, серед яких сім громадян України, їм пред’явили звинувачення в участі в організованій злочинній групі. Одному із затриманих додатково інкримінують управління цією групою. Чоловіків також підозрюють у незаконному виробництві сигарет, незаконному продажу товарів, позначених підробленим акцизним знаком. За все це загрожує до десяти років позбавлення волі.

[arve url=«https://youtu.be/Q7cMvP9Kx60» loop=«no» muted=«no» /]