На Полтавщині затримали військову, яка замість служби по кілька разів на рік роз’їжджала по закордонним курортам (ФОТО)
Упродовж 2022–2024 років військовослужбовиця вісім разів залишала місце служби та відвідувала курорти за кордоном
Працівники ДБР у взаємодії з військовою контррозвідкою СБУ повідомили про підозру старшому сержанту однієї з військових частин Полтавщини. Замість проходження служби вона регулярно, без будь-яких законних підстав на те, виїжджала за кордон на відпочинок.
Як повідомляє ДБР, упродовж 2022–2024 років військовослужбовиця вісім разів залишала місце служби та відвідувала курорти за кордоном, зокрема у Чорногорії та Польщі.
Попри відсутність на службі, жінка продовжувала отримувати грошове забезпечення. Керівництво частини не реагувало на її прогули, у результаті з державного бюджету було безпідставно виплачено майже 190 тис. грн.
Слідчі інкримінують їй ухилення від військової служби шляхом обману, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 409 КК України), а також шахрайство, що завдало значної шкоди (ч. 3 ст. 190 КК України). Санкції цих статей передбачають до 10 років позбавлення волі.
Читайте також: ДБР опублікувало на сайті алгоритм та заяву для повернення СЗЧ та закликає скористатися можливістю добровільно повернутися на службу
У ході розслідування підозрювана відшкодувала безпідставно отримані кошти. Також перевіряються дії командування військової частини, яке продовжувало нараховувати їй виплати, попри відсутність на службі.
varta1.com.ua: Новини
Медсестра моргу на Харківщині викрадала у загиблих воїнів мобільні телефони, ланцюжки і обручки
Під час обшуку правоохоронці вилучили велику кількість ювелірних виробів та квитанції з ломбардів
У Самборі було здійснено підпал готового до відкриття будинку смутку на кладовищі (ВІДЕО)
Підпал було скоєно в ніч на 26 серпня, на місці працюють правоохоронці Львівщини
На заході України затримали студентку коледжу під час спроби підриву залізничної колії (ФОТО)
У Хмельницькому викрито 16-річну студентку, яка готувала підрив колії, по якій мав пройти вантажний ешелон ЗСУ
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
- Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі
Завжди казав і продовжу говорити, що в олігархічному війську України є забагато дармового і корупційного бабла 💸💰!
...а що тут "дивного", командир частини, коханку відправляв на "набирання сил" )
З відки у військовослубовиці, "знайшлося" 190 000 грн на відшкодування? Напевно "хлібна" посада...
Який "модний" "військовий" одяг ! Прямо з Чорногорії...