На потреби ЗСУ передано майже 30 мільйонів гривень, які вилучили у екс-нердепа

Раніше йому повідомили про підозру в хабарництві і відмиванні коштів

ФОТО: Микола Мартиненко

У січні цього року на потреби Збройних сил України було передано близько 30 млн грн, що були вилучені у народного депутата України ІІІ-VIII скликань Миколи Мартиненка, який підозрюється в отриманні неправомірної вигоди та відмиванні коштів.

«В січні 2023 року Збройні сили України одержали додатково 785 тис. дол. США та 650 тис. грн (близько 30 млн грн в еквіваленті за офіційним курсом НБУ) завдяки зусиллям НАБУ та САП. Це кошти, вилучені у колишнього народного депутата України, голови Комітету Верховної Ради з питань ПЕК, якого антикорупційні органи підозрюють в одержанні неправомірної вигоди від чеської компанії з російським корінням», - йдеться у повідомленні Національного антикорупційному бюро України.

Як зазначається, за клопотанням САП і участі детективів НАБУ, ВАКС розглянув та задовольнив клопотання про зняття арешту з цих коштів задля подальшого спрямування їх на посилення обороноздатності держави.

 У НАБУ зауважують, що загалом від початку широкомасштабної агресії з боку рф проти України зусиллями НАБУ і САП Збройним силам України передано понад 1,1 млрд грн коштів та майна.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру в хабарництві і відмиванні коштів колишньому депутату ВРУ.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк