На Прикарпатті дві пенсіонерки збирали власні пенсії та купили дрон для ЗСУ
Внесок 66-річної та 83-річної пенсіонерок
![](/uploads/media/d7/af/d7af2cbaaa8581fde6cb0e6018bc7759_w640.jpg)
На Прикарпатті жителька Рожнятова Людмила Скубрієва та її тітка з Києва Галина Гіль з власних пенсій назбирали майже по 20 тисяч гривень кожна і придбали 2 дрони-камікадзе для ЗСУ. Про це пише “Галицький кореспондент".
Брат рожнятівчанки Леонід також воював на фронті, але після поранення нині є обмежено придатним. В його тілі й досі залишилися осколки. Тому жінка, порадившись з ним, прийняла рішення про купівлю дронів.
Накопичивши пенсії, жінки-родички звернулися до голови Рожнятівської громади з проханням допомогти у придбанні дронів. Координаційним штабом Рожнятівської громади було додано суму 7500 грн і одразу замовлено, перераховано кошти, а згодом і доставлено дрони у Рожнятів.
“Хтось воює на фронті, а ми повинні бути надійним тилом для військових в тилу. Вірю, що ці дрони допоможуть зберегти життя нашим хлопцям і зможуть нищити техніку ворога.” - розповіла Людмила Скубрієва.
Дрони вже в дорозі до 10 ОГШБ “Едельвейс”.
![](/uploads/media/1b/b9/1bb9b5d3bb6ac260a45615a3c5f56766_w640.jpg)
На Банковій прокоментували заяви іноземних ЗМІ щодо переговорів з росією
Заява Єрмака
![](/uploads/media/6b/8b/6b8b13d793187f41fb35c49e845a86d0_w960.jpg)
Україна готова йти на компроміси з Угорщиною заради вступу до ЄС
Про це заявив Олексій Данілов
![](/uploads/media/8d/fe/8dfe560a7720d9930bed391247319608_w640.jpg)
Водійку зі Львівщини судили за ДТП, в якій загинула її донька
Доньці було 8 років