На Прикарпатті молодики били без причини літніх людей і знімали відео (ВІДЕО 18+)

Новини УКРАЇНА

Попередньо пишуть, що їх затримали

У Івано-Франківську з’явилися в мережі шокуючі відео - молодики били людей та знімали це на відео. Про це інформвали у соцмережах.

Повідомлялося, що банда «псевдоскінхедів» займається побиттям людей без причини, зокрема, похилого віку.

На відео у молодиків характерне для субкультури скінхедів вбрання.

Відео публікували у закритих телеграм- каналах.

Згодом з'явилася інформація про затримання членів угруповання.

Наразі інформація перевіряється.

ОНОВЛЕННЯ: «Під час моніторингу соціальних мереж, поліцейські виявили відео на якому невідомі особи вчиняють протиправні дії до мешканців Івано-Франківська, зокрема літніх людей. На відео правопорушники завдавали випадковим перехожим тілесних ушкоджень, а також застосовували газові балончики. За допомогою до правоохоронців ніхто не звертався, жодних звернень до поліцейських також не надходило», - повідомили у поліції.

Обласна поліція одразу розпочала кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

«В рамках кримінального провадження правоохоронці перевіряють викладену в мережі інформацію щодо побиття пересічних людей, встановлюють потерпілих осіб та всіх причетних до хуліганських дій. Слідчі дії тривають», - додали в поліції Івано-Франківської області.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У центрі Львова викрили родинний «бізнес» з утримання місць розпусти
  2. В Івано-Франківську водійка збила дитину на самокаті
  3. У Львові 82-річна лікарка довірила операцію з видалення катаракти своєму колишньому студенту
  4. Україна готується до повторного російського наступу з півночі, - Spiegel
  5. 52-річний житель Львівщини на три роки сяде за грати за ухилення від військової служби під час мобілізації

Найчитаніше

  1. На блокпосту Львівщини правоохоронці затримали офіцера Національної гвардії
  2. У Винниках серед білого дня було скоєно розбійний напад на водія Mercedes-Benz
  3. «На щиті» до рідного дому востаннє повертається Захисник Роман Гук з Львівщини
  4. 52-річний житель Львівщини на три роки сяде за грати за ухилення від військової служби під час мобілізації
  5. На війні загинув 23-річний Герой зі Львівщини Богдан Соколик