На Прикарпатті намагались мобілізувати чоловіка із викривленими руками
Чоловік ухилявся від мобілізації
На Франківщині ТЦК визнала чоловіка обмежено придатним. У нього виявили викривлення рук та хворобу хребта, проте з цими захворюваннями його визнали обмежено придатним до військової служби.
Про це йдеться у вироку Тлумацького районного суду Івано-Франківської області.
У грудні 2023 року чоловік пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його обмежено придатним до мобілізації. Згодом йому вручили «бойову» повістку, проте чоловік ухилився від призову.
Згодом чоловік визнав вину. Він зазначив, що проживає сам, дружини, дітей та батьків немає.
Читайте також: На Полтавщині чоловік вдарив іншого сокирою та скинув у колодязь
Чоловік має хворобу пов’язану з хребтом, внаслідок чого йому викрутило пальці обох рук та лікарями на ВЛК рекомендовано зробити операцію на обидві руки. Фізично працювати йому дуже важко.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Поліція затримала 17-річну дівчину, яка смертельно отруїла воїна ЗСУ
Найчитаніше
- Водій, який у Києві скоїв ДТП з чотирма загиблими, у момент аварії був таксистом з пасажиркою в авто
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який рік вважався безвісти зниклим
- На Львівщині сталася смертельна ДТП (ФОТО)
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
Коментарі