На проспекті Свободи поліція затримала трьох грабіжників, які знімали гроші з чужої картки
У ніч на четвер, 11 червня, патрульні затримали у Львові, на проспекті Свободи, грабіжників, які вирвали в чоловіка з кишені сорочки банківську картку і втекли.
Як повідомляє пресслужба патрульної поліції Львівщини, виклик про грабіж на площі Різні надійшов на лінію «102» близько 01:00 год.
За словами заявника, зловмисники саме знімали гроші в одному з терміналів, бо про цю операцію прийшло сповіщення на його телефон. Патрульні за лічені хвилини були там, однак грабіжників уже не було.
Екіпажі 1 батальйону вирішили перевірити ще кілька терміналів на прилеглих вулицях. На перетині вулиць Шпитальної та Данилишина побачили трьох схожих осіб біля банкомату, які знімали гроші.
Під час встановлення осіб і поверхневої перевірки, в одного з чоловіків виявили банківську картку, походження якої він не зміг пояснити і 6500 гривень. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Шевченківського відділу поліції.
48-річний потерпілий, згодом, упізнав їх і своє майно. Саме з цими особами він розпивав алкогольні напої і здійснив при них банківську операцію. Ймовірно, хтось із них підгледів пін-код.
Затриманими виявилися: 19-річний мешканець Херсонської області, 19-річний мешканець Львівської області та 46-річний львів’янин.
[gallery link=«file» ids=«199341,199340,199339»]
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі