На Прикарпатті автомобіль злетів у річку: людей, які були в ньому досі шукають (фото)
На Верховинщині поліцейські, спільно з рятувальниками та водолазами, від опівночі проводять пошукові роботи з розшуку людей, автомобіль яких злетів у річку.
Так, 21 червня, о 23:35 год., на лінію «102» надійшло повідомлення від мешканців села Яблуниця, що у річку Білий Черемош злетів транспортний засіб.
«На місце негайно виїхали правоохоронці і відповідні служби. Попередньо слідчі встановили, що вночі дорогу частково у селі розмила річка через сильні дощі і підняття рівня води. Станом на 11 годину 22 червня, пошукові роботи тривають. Усі служби прикладають максимум зусиль для того, щоб витягнути автомобіль з води і розшукати людей», — повідомили у відділі комунікації поліції Івано-Франківської області.
Поки кількість осіб невідома.
На даний час організовано об’їзд небезпечної ділянки дороги.
[gallery link=«file» ids=«201719,201720»]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі