На Прикарпатті міський голова відлупцював депутата міської ради

5c47e33-e35b818-bd3bc77-yak-hospitalizuyt-pry-cronavirusi
5c47e33-e35b818-bd3bc77-yak-hospitalizuyt-pry-cronavirusi

Міський голова Галича Олег Кантор сьогодні двічі побив депутата й працівника Галицької міської ради Миколу Вовка, — повідомляє «Варта1», з посиланням на «Курс».

Як зазначається, про інцидент у мережі фейсбук повідомили місцевий журналіст Володимир Теслюк та адвокат потерпілого Наталія Шевчук.

«Мені зателефонував Микола Вовк, будучи ще у міській раді, він повідомив, що йому з невідомих причин міським головою Олегом Кантором нанесені тілесні ушкодження. Він попросив з’явитися до нього. Потім зателефонували ще декілька депутатів — попросили прибути у міську раду. Прибувши у міську раду, я побачила Миколу Вовка із саднами і синцями на обличчі. Він зателефонував у лікарню, приїхала швидка допомога і проводиться огляд”, — сказав Тетяна Шевчук.

Вона зазначає, що у лікарню під час того, як медики проводили огляд потерпілого і знімали побої, приїхав Олег Кантор і вдруге побив депутата.

“З погрозами у лікарню прибув міський голова, порвав медичні документи Миколи, наніс йому тілесні ушкодження”, — сказала адвокат.

Зараз, за її словами, на місці працюють працівники поліції, які відібрали заяву у потерпілого.