На Прикарпатті невідома жіка облила зеленкою головного лікаря

Учора, 23 жовтня, близько опівдні до поліції повідомили медпрацівники Косівської центральної районної лікарні про те, щоневідома особа жіночої статі облила головного лікаря невідомою речовиною зеленого кольору. Про це повідомляє Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області .


На місце події для з'ясування обставин виїхали працівники слідчо-оперативної групи, які встановили що до головного лікаря у кабінетприйшла група осіб (близько 13 чоловік), представників ГО «Правий сектор», які вимагали від нього написання заяви про звільнення через бездіяльність.Крім того, вони вимагали звітності від лікаря про використання коштів за благочинні внески та пояснень чому таке дороге лікування в закладі та ряд інших запитань, мотивуючи свої дії тим, що до них звернулися зі скаргамимешканці району, щоб розібратися у ситуації. Коли лікар вийшов з кабінету іпішов до вбиральні, слідом за ним зайшла особа жіночої статі (поки щоневстановлена) та вилила йому в обличчя речовину схожу на зеленку, спричинивши опіки. Після чого поспіхом покинула місце події.


Такі дії зловмисниці кваліфіковано як хуліганство тож за ч. 1 ст.296 Кримінального кодексу України поліція розпочала кримінальнепровадження. Правоохоронці розшукують невідому, а також в ході слідствададуть правову оцінку діям вказаної громадської організації, яка, ігноруючиЗакон, самочинно перебрала на себе функції правоохоронних органів. Проводиться розслідування.


 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також