На Прикарпатті невідомі відрізали голову пам'ятнику Кобзаря (фото)
У п’ятницю, 5 березня, на Івано-Франківщині невідомі особи пошкодили пам’ятник Тарасові Шевченку. Про це інформують у спільноті «Наша Мова», у «Facebook».
«До дня народження Тараса Шевченка в селі Підпечери на Івано-Франківщині невідомі (поки що) особи відрізали голову пам’ятнику Кобзаря», — йдеться у дописі.
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відреагував на подію та доручив правоохоронним органам знайти злочинців.
«У Підпечерах сталася провокація! Під Будинком культури відрізали голову пам’ятнику Тараса Шевченка! Очевидно, вандали »приурочили« свої дії до дня народження нашого Кобзаря. Сподіваюся, що ми скоро вияснимо хто це зробив! Прошу правоохоронні органи знайти злочинців і гідно »оцінити« цю провокацію!» — йдеться у дописі.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі