На Прикарпатті обвалились перила мосту: чотирирічна дитина впала разом з ними (фото)
Дівчинка впала з моста в центрі міста, біля перехрестя вулиць Дзвонарська–Сівецька–проспект Лесі України, разом із пошкодженими перилами, розповів очевидець подій Богдан Тихан. Інформують “Вікна“.
«Дитина впала під міст, а перила на неї зверху. Пощастило, що в яму. На нозі і на голові є травми, у роті кров», — зазначає очевидець.
Дитину довелося дістати з-під моста. Кажуть, що впала, ледь притулившись до перил.
Дівчинку забрали медики “швидкої”. Інших подробиць, наразі, немає.
Нагадаємо, що в жовтні минулого року, це ж видання повідомляло про те, що невідомі зруйнували металеві перила, тому ходити мостом через річку Сівка стало небезпечно.
«Троє юнаків розхитали і звалили перила близько другої години ночі. Для цього вистачило кількох синхронних рухів. Після цього підлітки втекли», — повідомлє видання.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі