На Прикарпатті п’яний водій протаранив дві поліцейські автівки (відео)

Двоє патрульних постраждали під час затримання порушника в Івано-Франківську, йдеться у «ТСН.19:30».

Водій легковика спочатку поїхав на червоне світло, а потім утікав від поліції. Коли його заблокували, пішов на таран поліцейських авто.

Від удару в одного з копів ушкоджена рука, в іншого травмована шия. До того ж суттєво пошкоджені дві службові машини.

Порушника затримали. 20-річний юнак був на чужій машині й нетверезий. 

https://www.youtube.com/watch?v=QaOUNgbis0w

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  2. Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
  3. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  5. "Буде до 20 градусів тепла": синоптикиня розповіла, коли Україну накриє спека