На Прикарпатті потяг розтрощив авто, яке виїхало на переїзд (фото)
Дорожньо-транспортна пригода із летальним наслідком трапилася вчора, 17 травня, 23 год. 10 хв., на переїзді в смт. Букачівці, Рогатинського району. Про це інформує Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.
Як попередньо встановлено правоохоронцями, 22-річний мешканець одного із сіл району, керуючи автомобілем марки «Volkswagen Golf» рухаючись ділянкою автодороги, в напрямку м. Рогатин, не врахував дорожню обстановку, проявивши неуважність, нехтуючи увімкнений сигнал світлофора та опушений автоматичний шлагбаум виїхав на залізничний переїзд, де допустив зіткнення з потягом сполученням «Івано-Франківськ - Київ», який слідував в напрямку станції Ходорів Львівської області.
У результаті дорожньо-транспортної пригоди 22-річний пасажир автомобіля від отриманих тілесних ушкоджень помер на місці, а ще один 16-річний пасажир каретою швидкої медичної допомоги доставлений в Рогатинську ЦРЛ з тілесними ушкодженнями у вигляді множинних переломів нижньої щелепи.
Водій тверезий.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У Львівській області сталася ДТП
Коментарі