На Прикарпатті семеро людей отруїлися грибами, одну жінку підключили до апарату штучної нирки
В області щодоби фіксують випадки отруєнь грибами. Про це повідмоляє КУРС.
Учора до Долинської райлікарні потрпапив 43-річний місцевий мешканець, який отруївся грибами. Стан пацієнта – важкий.
У Верховинській лікарні прийняли двох потерпілих від грибів – 25-річного чоловіка і 2-річну дитину. Стан – середньої важкості.
У важкому стані від отруєння грибами в Івано-Франківській ОКЛ перебуває 36-річна жінка, ще двоє – 43-річний чоловік і 14-річний хлопчик – із отруєнням середньої важкості.
47-річна жінка із села Пшеничники важко отруїлася грибами внаслідок неправильного приготування. Жінку госпіталізували до ОКЛ у важкому стані. Щоб урятувати потерпілу, медикам довелося підключити її до апарату штучної нирки.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
2
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
2
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі