На Прикарпатті у хлопця виявили психотропні гриби у посилці
За даними слідства, цю партію чоловік придбав спеціально для подальшого перепродажу
В Івано-Франківську 24-річний хлопець забрав поштою партію психотропних грибів. Про це повідомили у поліції.
Правоохоронці зупинили молодика, коли він саме отримав посилку. Всередині виявили два герметичні пакети з грибами. Експертиза підтвердила: вони містять псилоцибін — небезпечну психотропну речовину, причому в особливо великих розмірах.
Поліцейські провели обшук у помешканні фігуранта, де виявили справжній склад: близько 1 кілограма канабісу; обладнання для фасування та ваги; пристрої для вживання наркотиків; мобільні телефони.
Окрім товару, у чоловіка вилучили понад 300 тисяч гривень, які він, ймовірно, заробив на наркобізнесі.
24-річний франківець раніше не мав проблем із законом. Наразі його затримали, а суд вже обрав запобіжний захід — тримання під вартою.
Слідчі повідомили йому про підозру за ч. 3 ст. 307 ККУ (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання чи збут наркотичних засобів в особливо великих розмірах). Зараз поліція встановлює, хто постачав наркотики та чи були у затриманого спільники.
varta1.com.ua: Новини
На Закарпатті суддю викрили на хабарництві суддю Воловецького районного суду
Суддя районного суду мав прийняти рішення щодо скасування арешту на деревину породи "Дуб"
Зеленський розповів про три найпроблемніші теми мирної угоди
Зеленський сказав, що обговорення "мирного плану", запропонованого США, – "це процес, він ще не закінчився"
Індія готується укласти з Росією велику угоду щодо зброї – Bloomberg
Індія вже має значний російський військовий арсенал, що включає понад 200 російських винищувачів та кілька батарей зенітно-ракетних комплексів С-400
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі