На Прикарпатті військовослужбовець торгував боєприпасами (фото)

лдддд
лдддд

Військова прокуратура, спільно з відділом захисту національної державності Управління СБУ в Івано-Франківській області задокументовано факт повторного незаконного збуту боєприпасів військовослужбовцем військової служби за контрактом однієї з військових частин Прикарпаття, повідомили у пресслужбі відомства.

Так, 30-річний старший солдат без передбаченого законом дозволу придбав, носив, зберігав та збув в серпні 2019 року за 4800 гривень п’ять гранат оборонної дії типу Ф-1 та три гранати наступальної дії типу РГД-5.

Опісля, 8 листопада 2019 року, повторно придбав, носив, зберігав та збув за 7500 гривень три РПГ-22.

Під час проведення огляду місця події отримані кошти вилучено в повному обсязі, як і боєприпаси — два РПГ-22. Окрім цього, за місцем проживання військовослужбовця вилучено: 34 патрони, дві сигнальні міни світлової дії М-14 та пластикова пляшка із порохом.На даний час правопорушника затримано та йому повідомлено про підозру. Вирішуються питання щодо обрання міри запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області, а процесуальне керівництво — військова прокуратура Івано-Франківського гарнізону.