На Прикарпатті жахлива аварія забрала життя трьох людей (фото)
У неділю, 9 серпня, у селищі Перегінське, Рожнятівського району, сталася дорожньо-транспортна пригода. Загинули троє людей, а ще двоє, у тому числі дитина, потрапили до лікарні. Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту облдержадміністрації, пише «Суспільне».
ДТП сталася на автодорозі Т-09-02 «Калуш–Осмолода».
У лобовому зіткненні автомобілів «Mercedes Benz Vito 120» та «ВАЗ-217230»: водій «ВАЗу» 32-річний чоловік, а також 62-річний та 57-річний пасажири авто загинули на місці події.
26-річний пасажир та дворічна дитина, які також їхали у «ВАЗі», травмувалися. Обоє отримали травму голови та тулуба. Їх медики госпіталізували до Перегінської лікарні.
26-річний водій автомобіля «Mercedes Benz Vito 120» був нетверезим — у його крові виявили 2,42 проміле алкоголю. Чоловік тілесних ушкоджень, внаслідок ДТП, не отримав.
На місці події також працювали рятувальники. Вони відключили клеми акумуляторів обох автівок.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі