На пункті пропуску "Краковець–Корчова" запрацював новий сканер для вантажівок (фото)

UkbqePjNKPsYbH9FZXcy1ix0ZV0SZPYW7bIaF8Hz
UkbqePjNKPsYbH9FZXcy1ix0ZV0SZPYW7bIaF8Hz

Відтепер на пункті пропуску «Краковець-Корчова» перевірка великотоннажних транспортних засобів здійснюватиметься швидше та ефективніше. Таку заяву сьогодні зробили у пресслужбі ЛОДА.

Запрацював сканер вантажів, який прем’єр-міністр Олексій Гончарук доручав запустити на митних кордонах, сьогодні, 23 грудня. 

«Ми нарешті запускаємо в роботу величезний довгобуд, який тягнеться вже майже 2 роки. Це — стаціонарні скануючі системи. Цих стаціонарних скануючих систем, загалом, є сім. Вони, згідно з планом, всі введені в роботу до кінця цього року. Це дуже потужний безпековий інструмент, який допоможе нам у боротьбі з контрабандою. Тому ми пройшли увесь шлях повного супротиву і сьогодні нарешті ми показуємо не те, що буде чи планується, але й працює прямо зараз», — наголосив голова Державної митної служби України Максим Нефьодов.Зауважимо, що сканування вантажів відбувається без огляду посадовими особами митниці, а отже, перевірка вантажу відбувається у 10 разів швидше. Інакше доводилося б витрачати додатковий час та кошти на розвантаження та інші супровідні процедури.

Стаціонарні сканери або скануючі системи стаціонарного типу — це спеціальне обладнання, призначене для виявлення товарів, що переміщуються прихованими серед інших товарів, задекларованих до переміщення.