На рідну Львівщину повертається загиблий Герой Ігор Предеус, який захищав країну до останнього подиху (ФОТО)

Вічна пам'ять!

На рідну Львівщину повертається загиблий Герой Ігор Предеус, який захищав країну до останнього подиху. Про це повідомила Дрогобицька міська рада.

Після довгих місяців надії та очікувань, а згодом тривалих ДНК-експертиз, на рідну землю повернули тіло Героя Ігоря Предеуса, який захищав Україну з 2014 року та загинув смертю хоробрих – від рук московських катів.

Тіло воїна нарешті упокоїться в рідній українській землі, а душа – знайде вічний спокій.

«Траурний конвой з тілом загиблого захисника України прибуде до Дрогобича 30 листопада. Час зустрічі на Перехресті Героїв – 11:00. Об 11:30 відбудеться загальноміське прощання на площі Ринок. О 12:00 – чин похорону в Катедральному Соборі Пресвятої Трійці. Можливі зміни в часі прибуття у зв’язку з погодними умовами. Поховають загиблого на Алеї слави», - йдеться у дописі.

Довідка про Героя: Ігор Предеус народився 6 червня 1985 року в селі Новоселівка Запорізької області. Закінчив Бердянський університет. З 2014 року Ігор захищав територіальну цілісність України в зоні АТО. З 2017 року проживав у Дрогобичі. Певний час працював у АВ «Метал груп».

Під час повномасштабного вторгнення, Ігор з 25 лютого 2022 року знову долучився до лав захисників України. Виконував складні завдання в гарячих точках фронту, знищуючи ворогів та захищаючи Україну.

На жаль, 29 серпня 2022 року зв’язок з воїном обірвався, після чого були тривалі пошуки та з’ясування інформації. Повернути захисника вдалось нескоро, – закатовані останки Героя повернули під час обміну тілами загиблих захисників «Азовсталі». Після цього були тривалі ДНК-експертизи і лиш тепер батьки загиблого зможуть нарешті поховати сина, аби його душа знайшла вічний спокій.

З рідних у Героя залишились мама, батько, брат та син з донькою.

Читайте також: загинув захисник Ігор Юрків з Львівщини

Після війни Ігор мріяв повести рідних в похід та показати їм красу українських гір.

Рідні, друзі, побратими, вчителі назавжди запам’ятають його щирим, чесним та справедливим чоловіком, який не скорився перед ворогом. Пройшовши пекло ворожого полону, він загинув смертю хороброго, незламного Героя.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена