На Рівненщині 61-річний чоловік намагався вбити власного сина
Завдав важких тілесних ушкоджень
![](/uploads/media/a9/8a/a98a2b1c752cc1642c3eb7b15a5b9e6a_w640.jpg)
Подія сталася в селищі Зарічне, коли 37-річний син напідпитку завітав до свого 61-річного батька, та почав вимагати у нього гроші за оплату електроенергії. Між ними виникла бійка, під час якої батько завдав синові декілька ударів гайковим ключем по голові та випхав останнього з будинку.
Медики у потерпілого діагностували відкриту черепно-мозкову травму.
Слідчі повідомили чоловікові про підозру за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, а суд обрав йому запобіжний захід у виді тримання під вартою та відправив у слідчий ізолятор, де він перебуває і досі.
Читайте також: Україна отримає $1,2 млрд від Світового банку для підтримки соціальної сфери – Шмигаль
За результатами досудового розслідування кримінальне провадження скероване на розгляд суду. І хоч у скоєному обвинувачений зізнається та шкодує про свій вчинок, йому може загрожувати до восьми років позбавлення волі.
![](/uploads/media/39/59/3959a37a47fc5c85c0e4c4cb9c187e81_w320.jpg)
Чому краще взяти кредит у ШвидкоГроші?
![](/uploads/media/52/e4/52e469da9d9b12f5c6cd6fae0d138278_w960.jpg)
Оголошено примусову евакуацію сімей з дітьми на Харківщині
Евакуація в 10 населених пунктах
![](/uploads/media/c5/8b/c58b2yz221cdda7c780b8f7ded963bfc_w960.jpg)
Керівництво Андріївської церкви у Львові звільнять через скандальний кліп Сергія Жадана та Христини Соловій
Осквернення храму