На Рівненщині попрощалися із шістьма Героями, які віддали життя захищаючи Україну

Наймолодшому воїну всього 19 років

Ілюстрація: Радіо "Трек"

Лише за день на Рівненщині поховали шість захисників України. Наймолодшому всього 19, повідомляє Радіо «Трек».

Вчора, 27 квітня, у Крупецькій громаді попрощалися із бійцем Володимиром Лемещуком. Він віддав життя, захищаючи Україну. Захисникові було 24 роки.

Володимир був родом із села Гайки-Ситенські. Закінчив Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, проходив службу в ЗСУ. Капітан, командир механізованої роти, загинув у боях біля міста Попасна на Луганщині. У захисника залишились дружина, троє дітей та батьки.

Радивилів також у скорботі. Тут провели в останню дорогу 19-річного захисника Владислава Костюка. Влітку 2021 року він уклав контракт на військову службу. Загинув при виконанні бойового завдання на Миколаївщині.

Цього ж дня попрощалися із жителем села Орв’яниця Іваном Клюйком. Він пішов захищати рідну землю зі зброєю в руках. Загинув у бою біля міста Попасна на Луганщині.

У скорботі й мешканці Клесова. Вони провели в останню дорогу захисника Миколу Курильчика. 30 червня солдатові мало виповнитися 25 років. Щоб вшанувати пам’ять молодого бійця, місцеві мешканці створили живий коридор.

В Острозі також провели в останню дорогу загиблого захисника. 17 квітня під час виконання бойового завдання обірвалося життя 41-річного Василя Олійника. Він був люблячим чоловіком і татом.

Втратила захисника і Гощанська громада. Сьогодні тут попрощалися із бійцем Андрієм Химичем. Він загинув, захищаючи Україну. Героя поховали у рідному селі Чудниця.

Ілюстрація: Радіо "Трек"

Читайте також