На Рівненщині попрощаються з 30-річною Героїнею

Вічна пам'ять!

У вівторок, на Рівненщині поховають 30-річну снайперку Катерину Шинкаренко, позивний «Віскі», яка загинула наприкінці лютого, відбиваючи прорив російських військ під час виходу ЗСУ з Авдіївки на Донеччині. Про це повідомив волонтер Юрій Слобожанський.  

«Закінчилися усі процедури. І тепер так би мовити офіційно... Загинула 22 лютого разом з групою при відбиті прориву ворога, при відході ЗСУ з Авдіївки. Ласточкине – Сіверне. Бойова ситуація склалася так, що тіла лишилися глибоко в тилу ворога, без можливості евакуації. І тільки на цьому тижні нам вдалося повернути їх додому, а вже вчора закінчили усі офіційні заходи зі встановлення та впізнання», - написав волонтер.

Катерина Шинкаренко – уродженка та жителька Краматорська. Була снайпером взводу снайперів 53-ї ОМБР, нагороджена орденом «За мужність» III ступеня, відзнаками Генштабу «Золотий хрест» та Міноборони «Хрест доблесті». У Катерини залишився син Денис.

Поховають загиблу військову у місті Острог на Рівненщині завтра, 16 квітня.

Заупокійна служба пройде у Свято-Миколаївській церкві. Попрощаються із захисницею на Майдані Свободи, а поховають її на Алеї Героїв.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також