На Рівненщині постраждали двоє малолітніх діток: хлопчик випив бензин, а дівчинка впала з млина (ФОТО)
Обох дітлахів госпіталізували
![](/uploads/media/9f/d6/9fd65034844yz8bd45ccaa29688aae92_w320.jpg)
На Рівненщині до лікарні госпіталізували двох малолітніх жителів Рівненського району.
Як повідомили у Нацполіції Рівненської області, учора до поліції надійшли повідомлення про доставлених до лікарні дев’ятирічної та п’ятирічного жителів Здолбунівщини.
Близько 9-ї вечора до поліції повідомили медики про госпіталізованого п’ятирічного хлопчика після вживання токсичних речовин з необережності. Поліцейські з’ясували, що дідусь поїхав косити траву поблизу лісу разом із онуком і його мамою. Дорослі не встигли зогледітися, як хлопчик дістав із машини пластикову пляшку з-під солодкого напою, у якій містився бензин, та встиг зробити ковток. Мама одразу викликала на допомогу медиків «швидкої».
А вже за годину на спецлінію 102 надійшло повідомлення про доставлену до лікарні дев’ятирічну дівчинку із переломом плечової кістки, ушкодженнями і забоями різних частин тіла.
Поліцейські встановили, що малолітня пішла разом зі старшою сестрою до закинутого приміщення млина. Дерев’яне перекриття прогнило, відтак дівчинка впала з третього на другий поверх.
Читайте також: на Одещині двоє дітей отруїлися алкоголем.
«Правоохоронці наголошують дорослим: під час літніх канікул пильнуйте за дітьми та слідкуйте за тим, де і як вони проводять час. Адже відсутність контролю може призвести до трагічних наслідків», наголошується у повідомленні.
![](/uploads/media/a4/c5/a4c56ced0b4ec7d75195cf3371c71c87_w960.jpg)
В Україні оголошено масштабну повітряну тривогу
Перебувайте в укриттях!
![](/uploads/media/c2/2e/c22e115c870261184ab5b768f133b6c0_w1280.jpg)
Майже по всій Україні лунають сирени: оголошено масштабну тривогу
Не нехтуйте своєю безпекою
![](/uploads/media/0a/yz/0ayz038855fd0a5f744776e5fec5ea0b_w1280.jpg)
Увага! Україні оголошена масштабна повітряна тривога
Перебувайте в укриттях!