На Рівненщині працівники ТЦК викрали і побили волонтера, який повертався з передової (ФОТО)
Волонтер Олександр Мандигра
Сьогодні, 13 липня о 3 годині ранку, Олександр Мандигра був незаконно затриманий та доставлений до приміщення укриття діагностичного центру в Рівному, де наразі знаходиться військово-лікарська комісія. Про це пише 0362.ua.
Олександр саме повертався з передової, куди він доставляв гуманітарну допомогу. Однак о 3:30 ранку на блокпості його силою посадили в автомобіль ТЦК та вивезли на ВЛК.
Викрадення відбулося попри те, що чоловік оновив свої облікові дані, а також мав при собі посвідчення військового волонтера, і не було жодних підстав для такого жорстокого поводження.
У приміщенні діагностичного центру Олександра били та утримували протягом кількох годин.
За словами його дружини, чоловіка били головою об стіну настільки сильно, що в ній утворилася діра. Після цього Олександра в критичному стані забрала швидка допомога.
Дружина волонтера написала заяву про викрадення її чоловіка, а також звернулась до судово-медичної експертизи з метою встановлення факту нанесення тілесних ушкоджень.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Коментарі